Mapa serwisu | Wybierz / Choose: pl en de ru
plPOLISH
en
de
ru
lt
pdf Drukuj

Kariera

PRACA W PLASTICS GROUP

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 2002 roku. Pracę zaczynaliśmy w zaledwie kilkunastoosobowym zespole. W chwili obecnej w naszej organizacji zatrudniamy blisko 200 pracowników – wysokiej klasy specjalistów w swoich dziedzinach.
Celem kluczowym naszej polityki personalnej jest zapewnienie i utrzymanie zaangażowanego zespołu efektywnych pracowników posiadających odpowiednie kwalifikacje, którzy tworzą stabilną strukturę organizacyjną i są świadomi swoich uprawnień, obowiązków i miejsca w strukturze. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie procesu Zarządzania Zasobami w oparciu o zintegrowane systemy zarządzania typu ERP.
Dążymy to osiągnięcia stabilności zatrudnienia za pomocą nowoczesnego systemu ocen okresowych i systemów motywacyjnych. Nasze działania mają na celu zapewnienie wykwalifikowanej i świadomej kadry, będącej wsparciem dla pracodawcy i współpracowników, uczestniczącej aktywnie i efektywnie w budowaniu przewago konkurencyjnej firmy.
Tworzymy zespół, który dąży do realizacji wspólnych celów. Kreujemy i rozpowszechniamy wysoką kulturę organizacji, dzięki czemu nasza firma jest postrzegana na rynku jako pożądany pracodawca.

LUDZIE

Ludzie to największy kapitał firmy, dlatego dajemy pracownikom możliwość rozwoju i innowacyjnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Kompetencja, elastyczność, zdolność argumentacji to cechy, które są przez nas szczególnie doceniane. Przez ustalenie przejrzystych reguł i politykę odpowiedzialnego zarządzania budujemy trwałe więzi między zespołowe, determinujące realizowanie ścieżek rozwoju zawodowego. System oparty na wzajemnych ankietach mierzących poziom satysfakcji pracowników oraz działalności firmy i jej postrzegania służy powstawaniu dobrych relacji z współpracownikami, klientami i dostawcami.

PROCES WDROŻENIA

Proces wdrożenia nowego pracownika w naszej firmie to bardzo przemyślane działanie mające na celu zapoznanie się ze strukturą firmy, jej historią, misją i celami. To także możliwość spotkania i rozmowy z przedstawicielami poszczególnych pionów, którzy opowiedzą o swojej pracy i odpowiedzą na wszystkie pojawiające się pytania. Proces ten umożliwia szerokie spojrzenia na całą organizację oraz poznanie swoich uprawnień, obowiązków i miejsca w strukturze.

PROCES OCENY


System ocen okresowych to jedno z podstawowych narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi. Służy przede wszystkim poprawie efektywności pracy, podejmowaniu decyzji kadrowych, planowaniu zatrudnienia, jest również pomocny w ustalaniu ścieżek kariery pracowników.
W naszej firmie ocena pracownika jest prowadzona regularnie na podstawie wdrożonej w firmie procedury. Ma ona na celu przeanalizowanie wszystkich aspektów pracy oraz zaangażowania i aktywności ocenianego. Stale prowadzone jest też badanie satysfakcji pracowników, dające możliwość zgłaszania swoich pomysłów i uwag dotyczących działalności organizacji.