Mapa serwisu | Wybierz / Choose: pl en de ru
plPOLISH
en
de
ru
lt
Subskrypcja newslettera

Wpisz adres e-mail a następnie naciśnij (+) w celu dodania lub (-) w celu usunięcia się z newslettera.
pdf Drukuj

Targi

Zaproszenie na Targi Autostrada
2012-04-26

Zaproszenie

Zapraszamy na nasze stoisko nr 14 w pawilonie D podczas XVIII Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, które odbędą się w dniach od 8 do 11 maja 2012 w Kielcach.

(...) AUTOSTRADA-POLSKA, to firmy z całego świata, reprezentanci największych światowych marek i koncernów związanych z branżą budownictwa drogowego, kilkaset ton sprzętu i ponad 20.000 zwiedzających. To także 33.000 metrów kwadratowych wynajętej powierzchni wystawienniczej i ponad 800 wystawców. Wystawie towarzyszą Międzynarodowe Targi Infrastruktury TRAFFIC-EXPO, Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD oraz IV Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego - Pojazdy Użytkowe ROTRA.

XVIII edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA odbędzie się w Targach Kielce od 8 do 11 maja 2012. AUTOSTRADA-POLSKA, MASZBUD, TRAFIC-EXPO oraz ROTRA to miejsce, gdzie znaleźć można każdego roku wszystko to, co niezbędne jest przy budowie dróg ekspresowych i autostrad.

Zakres branżowy targów jest bardzo szeroki – wystawcy prezentują sprzęt i materiały do budowy dróg, mostów, wiaduktów, tuneli, stacji benzynowych; oznakowanie; rozwiązania dla infrastruktury transportu drogowego, kolejowego, lotniczego, wodnego. (...)