rss | Mapa serwisu | Wybierz / Choose: pl en de ru
plPOLISH
en
de
ru
lt

Przypomnij hasło  Przypomnij hasło        Rejestracja  Rejestracja
Subskrypcja newslettera

Wpisz adres e-mail a następnie naciśnij (+) w celu dodania lub (-) w celu usunięcia się z newslettera.
pdf Drukuj

Reklama

Promocja na Plexiglas - promocja zakończona
2013-05-23


Regulamin Promocji na Plexiglas
Z okazji Finału Ligi Mistrzów                                                                                                                                    

  • Promocja dotyczy materiałów z Plexiglasu
  • Promocja obowiązuje w przypadku wygranego przez drużynę Borussia Dortmund meczu finałowego Ligi Mistrzów Borussia Dortmund - Bayern Monachium, który odbędzie się dnia 25 maja 2013 r.
  • W przypadku wygranej drużyny Borrussia Dortmund firma Plastics Group udziela dodatkowego rabatu 3% na zakup materiałów Plexiglas do 30 czerwca 2013 r.
  • Warunkiem skorzystania z w/w promocji jest wypełnienie pobranego Kuponu rabatowego ze strony internetowej www.plastics.pl do dnia 31 maja 2013. Poprawnie wypełniony i wydrukowany Kupon rabatowy należy okazać przy pierwszym zakupie w dziale sprzedaży w oddziałach Plastics Group lub przedstawicielowi firmy. Lista oddziałów dostępna jest w zakładce kontakt (link).
  • Największy wartościowo zakup zrealizowany w terminie obowiązywania promocji (czyli do 30 czerwca 2013 r.) zostanie dodatkowo premiowany na zakończenie promocji kwotą w wysokości 300 PLN netto do wykorzystania na usługi świadczone przez Plastics Group.
  • Wśród wszystkich uczestników promocji, którzy wezmą udział w ankiecie na Najlepszego polskiego piłkarza spotkania (do wypełnienia na Kuponie rabatowym) zostaną rozlosowane 3 nagrody rzeczowe.
  • Promocja nie łączy się z innymi promocjami na Plexiglas.

Kupon rabatowy do pobrania do 31 maja 2013 r.

Wielki Finał Ligi Mistrzów 2013

Finał Ligi Mistrzów podczas którego zetkną się dwie potęgi niemieckiego futbolu - Borussia Dortmund i Bayer Monachium to również pojedynek piłkarskich legend. Klub Borussi powstał w 1901 r . natomiast bawarski FC Bayern w lutym 1900 r. Oba kluby są świetnie zarządzanymi firmami z obrotami rzędu 373 mln w przypadku Bayernu i 215 mln euro rocznie Borussi.
Najważniejszymi sponsorami Borussi Dortmund jest światowy koncern chemiczny Evonik - producent Plexiglasu oraz Puma.
Dla polskich kibiców ważnym argumentem przemawiającym za kibicowaniem drużynie Borussi Dortmund jest fakt, że w składzie drużyny gra trzech naszych rodaków - Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek.

Drużyna Borussi Dortmund
Robert Lewandowski
Jakub Błaszczykowski
Z prawej Łukasz Piszczek, a za nim Jakub Błaszczykowski