Mapa serwisu | Wybierz / Choose: pl en de ru
plPOLISH
en
de
ru
lt
Subskrypcja newslettera

Wpisz adres e-mail a następnie naciśnij (+) w celu dodania lub (-) w celu usunięcia się z newslettera.
pdf Drukuj

Informacje ogólne

Plastics-Ukraina otworzyła w Dnieprze swój pierwszy regionalny kompleks logistyczno-magazynowy
2018-07-16

Z radością i dumą informujemy, że 15 czerwca 2018 r. spółka Plastics-Ukraina otworzyła w Dnieprze swój pierwszy regionalny kompleks logistyczno-magazynowy. W zbudowanym od podstaw nowoczesnym obiekcie o powierzchni 3000 m2 poza magazynem mieszczą się również biura, sala konferencyjna, kącik dla dzieci oraz pokoje hotelowe.

Otwarcie regionalnego hubu ma wymiar symboliczny, bowiem zbiegło się to z jubileuszem działalności spółki na terenie Ukrainy. W 2018 r. Plastics-Ukraina obchodzi swoje 20-lecie.
Celem strategicznym funkcjonowania nowego kompleksu w Dnieprze jest zapewnienie maksymalnie komfortowych warunków dla klientów ze wschodniego regionu Ukrainy. Wzrośnie jakość ich obsługi, a dostawy towarów będą przebiegać jeszcze szybciej i sprawniej.
Podczas budowy obiektu Plastic-Ukraina kierował się trzema kluczowymi zasadami:
1. Funkcjonalny minimalizm;
2. Maksymalne wykorzystanie materiałów spółki;
3. Aktywne zaangażowanie partnerów.
Meble biurowe, pomieszczenia kuchni i łazienek, a także wystrój wnętrz i elewacji budynku wykonali klienci spółki. Inwestycja została zrealizowana przy wsparciu finansowym KredoBanku. Natomiast wsparcie w zakresie ubezpieczenia zapewniło PZU Ukraina.
W rezultacie projekt nabrał wymiaru rzeczywistego partnerstwa. I nie jest to przypadkowe, bowiem rok 2018 został ogłoszony przez spółkę Plastics-Ukraina „Rokiem Partnerów”.